February 2009

Který šaty jsou nej?(anketkaaa)

26. february 2009 at 14:33 | adushka

Který šaty jsou nej?

1)
2)
3)
4)
5)
6)
7)
Tak který se Vám nejvíc líbí?

O Central Perku

26. february 2009 at 14:30 | adushka

Zde si přečtěte,co o Central Perku ještě nevíte :
- Central Perk je nejútulnější a nejhezčí kavárna v New Yorku.Central Perk byl taky místem,kde se denně scházeli přátelé a řešili své problémy,svěřovali se a probírali další věci a samozřejmě pili kafé a také,kde Phoebe zpívala své ztřeštěné písničky.Můžete si s přáteli klidně povídat,aniž by vás někdo vyrušil (pokud to někdy nepřeženete).Je to kavárna,kde se lidé rádi vracejí a kde dělají chutné horké kafé.

Dá se říci,že herci také strávili půlku seriálu zrovna v kavárně.Majitelem kavárny byl starší pán jménem "Larry",který se v seriálu objevil párkrát.Nejznámějším číšníkem je "Gunter",který svoji práci miluje a je poctěn,že pracuje zrovna v Central Perku,kdo seriál poctivě sledoval .. zjistil,že se jeden čas šíleně zamiloval do Rachel a udělal by pro ní cokoliv.

Časem ji přijal jako servírku,když byla v nouzi a to,i když ji ta práce nešla.Také jste si mohli všimnout,že když Rachel nebo někdo z přátel navrhl téma,s kým by Rachel mohla chodit nebo že si někoho našla,Gunterova vykřiknutá hláška nechyběla,ale nikdo ho moc neposlouchal a jeden čas to i Rachel ani nevěděla,že Gunter po ní jede.

- Víte,že ....
Central Perk ve skutečnosti neexistuje,ale název byl odvozen z několika New Yorských kaváren ??

- Víte,že .... V první sezóně kavárna byla jen místností ateliéru ??Až později byla vybudována silnice a kousek města ??

- Víte,že .... Na sedačce,na které seděli přátelé musela vypadat neošoupaně a čistě a že tam dávali nový potah každý měsíc ?

- Víte,že .... Vymysleli producenti vlastní druh kávy ??Aby vypadali jedinečně ?

- Víte,že .... kavárna byla jednou rozložena tak,aby mohla posloužit v díle jako place "stalo se v Las Vegas" ?

Rachel-Jennifer Aniston

26. february 2009 at 14:30 | adushka

Rachel zkrátka ráda drbe a ráda si i rejpne,to by nebyla pak naše Rachel.Objevila se mezi Přáteli po tom, co utekla z vlastní svatby se zubařem Barrym. Byla rozmazlená holčička s tatínkovými kreditkami v kapse. Díky Přátelům ale začala pracovat jako číšnice v kavárně Central Perk a později se dostala až k vysněnému módnímu návrháři Ralphu Laurenovi.
V průběhu celého seriálu se složitě vyvíjí vztah s Rossem, s kterým má nakonec holčičku Emmu.
Její milenci : Barry Farber, Paolo, Ross Geller, Tag Jones


Monica-Courteney Cox

26. february 2009 at 14:29 | adushka
Monica je šéfkuchař a organizátor. Je posedlá uklízením. Všechno má své místo a plán, fotky v albu jsou seřazeny podle nejpřísnějších pravidel - nezkoušejte je vyndávat... a když, tak za okraje!
Stěhujete se? Monica vše ráda zorganizuje :-)
Jejím snem je drahá velkolepá svatba, které se po dlouhém vztahu s Chandlerem skutečně dočká.

Její milenci : Fan-Bobby, Richard Burk, Pete Becker ,Chandler Bing


Phoebe- Lisa Kudrow

26. february 2009 at 14:29 | adushka
Tak trochu praštěná Phoebe se dívá na svět s nadhledem a v každé situaci si poradí po svém. Je přesvědčena, že žije svůj již několikátý život a každému vypráví svůj příběh o nešťastném dětství. Nejraději by všem vyčetla z ruky jejich osud nebo alespoň vysvětlila co je "správné". Sama přitom porodila svému bratrovi trojčata. Nikdo nehraje na kytaru a nezpívá tak špatně jako Phoebe. Její originální písně se ale staly v kavárně Central Perk tradicí.
Její milenci : námořník Ryan, policista Gary, vědec David ,Mike,jela i Po Joeym jednu chvíli

Ross-David L. Schwimmer

26. february 2009 at 14:29 | adushka
Slušňák Ross je vědec, mluví spisovně, miluje Rachel a pořád si někoho bere. Je tak trochu smolař. Jeho první manželka, se kterou má syna Bena, zjistil, že je lesbička. Ross má smysl pro humor, ale pouze do chvíle, dokud nejde o jeho největší zálibu - paleontologii. Na dinosaury nedá dopustit. Již od střední školy má slabost pro Rachel. Jejich vztah je jako z pohádky, avšak v tom nejlepším jim ho vždy něco překazí...
Jeho milenky : Carol Willick, Julie, Rachel Green, Bonnie, Emily Waltham, Mona

Chandler

26. february 2009 at 14:29 | adushka
Chandler je mistr vtipu. Jde mu to samo, občas ani nechce, zkrátka ať uděláte cokoliv, neodpustí si vtipnou poznámku. Dlouhou dobu bydlel ve svém bytě s Joeym, kterého prakticky živil, sledoval s ním Pobřežní hlídku a choval kuře a kachnu. Má panickou hrůzu z odpovědnosti, ale i přesto si vzal Monicu, s kterou dokonce adoptoval dvojčata.
Jeho milenky : Janice, Kathy , jednou dobou i Jenniferova paní šéfová,Monika

Joey-Matt LeBlanc

26. february 2009 at 14:29 | adushka
Oslovit slečnu větou "jak to jde", strávit s ní noc a už jí nezavolat? To je zkrátka Joey. Pokud jde o jídlo, rozhodně se s vámi nerozdělí. Kdyby si musel vybrat, vzdal by se jídla nebo sexu? "Namazal bych si holky na chleba!" Joey je herec. I když kromě seriálu Dny našeho života v ničem pořádně nehrál. Přátelé ho ale vždy podrželi... jak duševně, tak finančně. Je totiž permanentně zadlužený, avšak všichni po čase předstírají, že už jim vše vrátil. A Joey zase předstírá, že rozumí všemu, o čem si ostatní povídají :-)
Jeho milenky : Joey vystřídal snad všechny holky z New Yorku,zatím neměl dlouhodobý vztah.Málem se mu to ale podařilo s Rachel.

Z natáčení:D

26. february 2009 at 14:01 | adushka

- Zde uvidíte různé akce,jak natáčení probíhalo.Když se seriál natáčel, bylo tam 6 nezkušených mladých budoucích herců.Dnes to jsou hvězdy.Natáčeli epizody přes 10 let a byly i tací chvilky,kdy se jim něco nepovedlo a pobavili se.Ve videích budou momenty,kdy se jim třeba něco nepovedlo a nebo to rádi kazili (Když Joey líbal Rachel,když Chandler sáhl Monice na prso ... a podobně).
Stalo se to 22. září 1994. Od té doby jsou Friends jedním z nejsledovanějších pořadů v Americe.

Polibky

26. february 2009 at 13:42 | adushka

Polibky mezi páry:

Chandler a Monika si poprvé dali pusu v epizodě "Jak se Ross přeřekl"
Ross a Rachel (nejznámější milenecký pár) se poprvé políbili v epizodě "Praní špinavého prádla "

Avatary-The best damn tour

24. february 2009 at 8:40 | adushkaAvatary-Abbey Dawn

24. february 2009 at 8:39 | adushkaNějaký hadříky z AD :D

24. february 2009 at 8:17 | adushka

Screeny z TBDT(klipu)-Avril

24. february 2009 at 8:14 | adushka


Avril -new fotka k AD shootu :D

24. february 2009 at 8:09 | adushka


Avril s Deryckem v Santa Barbaře (15.2.2009)

24. february 2009 at 8:07 | adushkaFotky AD

14. february 2009 at 20:16 | adushka

Věco Terranova a NY podobné AD

14. february 2009 at 20:15 | adushka

WOW!!! NEW FOTKA AD!!!!

14. february 2009 at 20:14 | adushka


Krásný tričko AD new

14. february 2009 at 20:14 | adushka